Asmeninė „EduPage“ paskyra

English Slovenčina Deutsch Russian Čeština Lithuania

Mokytojas ar moksleivis gali prisijungti prie „EduPage“ naudodamiesi mokyklos paskyra arba asmenine paskyra.

Mokyklos paskyros naudotojo prisijungimo vardas paprastai yra Pavardė Vardas . Mokytojas gaus prisijungimo prie mokyklos paskyros informaciją iš mokyklos „EduPage“ administratoriaus. Mokinys jas gaus iš savo klasės mokytojo.

Be mokyklos paskyros, mokytojas / mokinys gali susikurti ir asmeninę paskyrą. Asmeninės paskyros prisijungimo vardas yra el. pašto adresas.

Asmeninės paskyros pranašumas yra tai, kad pamiršę slaptažodį galite pakeisti slaptažodį neprašydami savo administratoriaus.

Kaip susikurti asmeninę paskyrą?
Prisijunkite prie savo mokyklos paskyros, viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite savo vardą ir pasirinkite „Mano profilis“.

Spustelėkite Kurti asmeninę paskyrą.

Įveskite savo el. pašto adresą. Tai bus prisijungimo prie asmeninės paskyros vardas.

„EduPage“ atsiųs patvirtinimo kodą į jūsų el. pašto adresą. Jį reikės įvesti, ir po jo bus sukurta asmeninė paskyra.

Tuomet galėsite prie jos prisijungti. Jei pamiršite slaptažodį, prisijungimo dialogo lange tiesiog paspauskite „Nežinau prisijungimo vardo ar slaptažodžio“.

Mokytojas taip pat gali sujungti prie keleto mokytojo paskyrų per asmeninę paskyrą (pvz., jei jis moko keliose mokyklose). Jis taip pat gali naudoti savo asmeninę paaskyrą, norėdamas prisijungti prie EduPage tėvų paskyrų (jei tokią turi).

Tai galima padaryti per Mano profilis / Prijunkite kitą „EduPage“ paskyrą.

Čia galite perjungti paskyras.