Koks yra standartų vaidmuo „EduPage“?

English Slovenčina Deutsch Russian Čeština Lithuania Hebrew Thai

Paprastai šalys (jų švietimo ministerijos ar kitos organizacijos) nustato dalykų mokymo standartus - tai yra kokias žinias ir įgūdžius turi įgyti moksleiviai. EduPage tai pavadinta standartais.

Standartai vaidina svarbų vaidmenį programoje „EduPage“.

1. Paruoštukų kategorizavimas pagal standartus.
Galite sutvarkyti mokymo medžiagą ne tik pagal plano temas, bet ir pagal mokymo standartus. Jei prie kiekvienos medžiagos (kiekvienos klausimų kortelės ir kt.) pridedate standartą, ją lengviau rasite, pažiūrėdami atitinkamą standartą. Galite naudoti abu šiuos metodus tuo pačiu metu. Tai reiškia, kad medžiaga gali būti priskirta plano temai ir gali būti susijusi su mokymo standartu.

2. Dalijimasis medžiaga tarp mokytojų.
Mokytojas parengia „EduPage“ medžiagą - pristatymus, pratybas, testo klausimus, paveikslėlius ir kt. Jei jis nori pasidalyti medžiaga su kitais mokyklos mokytojais, jis šią medžiagą turi priskirti atitinkamiems mokymo standartams.

Ir atvirkščiai - pasirinkus konkretų mokymo standartą, „EduPage“ parodys jums visą medžiagą, kurią kiti mokytojai parengė pagal pasirinktą standartą.

Kaip aš galiu susipažinti su medžiaga, kurią kiti mokytojai parengė tam standartui
Kaip pasidalinti savo medžiaga mokyklos bibliotekoje?

3. Mokymo medžiaga moksleiviams.
Remdamiesi mokymo standartais, mokiniai gali patikrinti savo dalyko žinias, pavyzdžiui, prieš egzaminą. „EduPage“ siūlo jiems klausimus, kuriuos kiti mokytojai yra paruošę atitinkamam standartui.

Kas yra „Studijų temos“?

4. Moksleivių rezultatai pagal standartus.
Jei moksleiviai atlieka namų darbus ar internetinius testus, arba jūs vertinate spausdintus testų rezultatus naudodami „EduPage“, galite pamatyti jų rezultatus pagal individualius mokymo standartus. Pamatysite tiksliai tai, ką mokiniai moka, o kas jiems kelia problemų. Pamokoje galite sutelkti dėmesį į temas, kurios sekasi sunkiau.

Kaip peržiūrėti moksleivių atsakymus ir rezultatus

5. Turėsite apžvalgą apie tai, kas jau praeita.
Nepraleisite kai kurių standartų. Jūs matysite, kurie standartai jau praeiti, o kurie ne. Didelės temos bus aiškiai suskirstytos į mažesnes temas.

Kaip priskirti standartus mokymo planui