Klausimai „Įvesti / pasirinkti“

English Slovenčina Deutsch Russian Čeština Lithuania

Mokymo plane kairėje pasirinkite savo klausimo temą.

Pasirinkite klausimo tipą „Įvesti / pasirinkti“. Šio tipo kortelėse yra dviejų tipų klausimai - „įveskite savo atsakymą“ ir „pasirinkite teisingą atsakymą“.

Mokinys iš kelių atsakymų variantų turi pasirinkti teisingą atsakymą. Mokytojas atsakymus surašo laužtiniuose skliaustuose. Skliausteliuose esantys atsakymai atskirti pasviruoju brūkšniu. Visada pirmiausia pateikite teisingą variantą. „EduPage“ atsitiktiniu būdu suskirstys atsakymų eiliškumą.

Mokinys iš variantų pasirinks teisingą atsakymą.

Galite naudoti įrankį atsakymams įvesti.

Pasirinkite antrą variantą - „Pasirinkti iš pasirinkimų variantų“.
Pirmiausia įveskite teisingą atsakymą (į žalią lauką), tada įveskite neteisingus atsakymus. Paspauskite „Įterpti“.

Klausimuose „Pasirinkti iš pasirinkimų variantų“ didžiosios ir mažosios raidės svarbios, t.yY. Vokietija ir vokietija būtų du skirtingi pasirinkimai.