Testo metu nutrūko elektros energijos tiekimas ar interneto ryšys

English Slovenčina Deutsch Russian Čeština Lithuania

Jei internetinis testas ar kontrolinis apribotas 1 bandymu ir ribota trukme, laiko skaičiavimas prasideda pradėjus jį spręsti.

Jei mokinys testo metu per klaidą uždarė naršyklę, jis gali dar kartą paleisti testą ir tęsti savo darbą. Laikas vis vien bus skaičiuojamas nuo pirmojo testo atidarymo (dar iki uždarant naršyklę).

Jei testo metu mokinio kompiuteryje / telefone išsikrauna baterija, jis gali prisijungti kitu įrenginiu ir tęsti darbą. „EduPage“ testo metu išsaugo mokinio atsakymus, todėl dauguma atsakymų bus atkurti kitame įrenginyje.
Vėlgi - laikas skaičiuojamas nuo pirmojo testo atidarymo.

Tačiau jei problema buvo rimtesnė, pvz. ilgalaikis elektros energijos tiekimo nutraukimas, mokiinys negalės baigti testo per nustatytą laiką. Tokiu atveju galite vėl priskirti testą mokiniui, kad jis atliktų galėtų jį atlikti.
Kaip dar kartą priskirti mokiniams testą / grąžinti jį pakartotiniam atlikimui?

Mokinys gaus pranešimą kad gali šį testą atlikti pakartotinai. Jei testo galiojimo laikas buvo ribotas, sistema nepaisys laiko. Jei testo trukmė buvo ribota, tarkime, 30 min., jį darant dar kartą, laiko apribojimas taip pat bus 30 min.

Norėdami nustatyti tikslų testo galiojimo laikotarpį, priskirkite testą mokiniui iš naujo.

Kaip pridėti esamą testą kitai klasei
Kaip priskirti medžiagą tik kai kuriems moksleiviams

Dėmesio: „EduPage“ rodo testo metu pateiktus mokinių atsakymus. Atminkite, kad dar nenustatyta, jeigu bus reikalingas, testo pakartojimas kai kuriems mokiniams. Mokiniai vis dar sprendžia testo užduotis. „EduPage“ taip pat jums primins:

Kaip priskirti mokiniams internetinį testą

Daugiau: Testai