Namų darbų, testų ar projekto komentarų siuntimas mokiniams

English Slovenčina Russian Čeština Lithuania Thai

Norėdami nusiųsti mokiniui komentarą apie jo namų darbus, testą ar projektą (dar neįvertino darbo), vykdykite šias instrukcijas:
Viršutiniame meniu spustelėkite „Rezultatai“. Pasirinkite skirtuką „Mokinių atsakymai“. Dešinėje pusėje esančiame mokinių sąraše pasirinkite mokinį, kad galėtumėte įvesti jam komentarą. Mokinys pažymėtas geltona fono spalva.

Jei medžiagoje yra tik vienas klausimas (viena kortelė), komentarą galima įvesti į lango viršutinės dalies lauką. Įvedę komentarą paspauskite „Siųsti komentarus“.

Mokinys gaus pranešimą. Jis pranešime gali pamatyti mokytojo komentarą.

Jei medžiagoje yra keli klausimai, mokytojas gali įvesti komentarą kiekvienam klausimą atskirai. Norėdami įvesti komentarą, naudokite geltoną vertinimo lauką. Norėdami gauti daugiau informacijos apie lauką, žiūrėkite:
=Evaluating open questions

Kai mokytojas įvertina visus atsakymus, jis gali nusiųsti komentarus mokiniui paspausdamas mygtuką „Siųsti komentarus“.

Mokinys gaus pranešimą, kad yra mokytojo komentaras apie jo darbą.