Administratorius - kursų apžvalga

English Slovenčina Russian Čeština Lithuania Hebrew Thai

Pristatymas Administratorius - apžvalga

Šiame puslapyje administratorius gali peržiūrėti pagrindinę informaciją.

Kursai

Mokymosi metų pradžioje mokytojai turi sukurti savo „Kursus“. Kas yra kursas? Kaip jį sukurti?
Mokytojams kursus taip pat gali sukurti ir administratorius. Administratorius - kursų administravimas

Kursų skyriuje administratorius gali matyti mokytojų kursų nustatymus. Žalia spalva rodo oficialų kursą. Pilka spalva rodo neoficialų kursą. Kas tai oficialūs ir neoficialūs kursai?

Administratorius gali peržiūrėti kursus ir patikrinti, ar nustatymai yra teisingi. Peržiūrėti kursai gali būti pažymėti kaip patvirtinti. Šie kursai bus tamsiai žalios spalvos. Įvairios spalvos naudojamos kad būtų lengviau pastebėti reikiamą informaciją.

Moksleiviai
Moksleivių apžvalgos lange administratorius gali matyti moksleivių paskirstymą kursuose. Šis įrankis yra naudingas padalintoms pamokoms.

Jei mokiniai iš vienos klasės dalijami į grupes kai kurioms pamokoms (pvz., užsienio kalbų) ir moksleivio nėra nei vienoje iš grupių, toje vietoje pasirodo oranžinis įspėjamasis ženklas. Jei tokia situacija yra tinkama, dešinėje meniu spustelėkite „Moksleivių priskyrimas“ ir patvirtinkite. Įspėjimas pranyks.

Žalia spalva rodo, kad nustatymai yra tvarkoje.

Padalijimai
Administratorius - padalijimų apžvalga

Planai

Žalia spalva rodo, kad planas šiam kursui yra sukurtas. Tuo pačiu metu rodoma ir jau praeito plano procentinė dalis.

Raudona spalva rodo kursą, kuriam EduPage sistemoje dar nėra sukurto plano.

Standartai

Standartų peržiūroje administratorius gali pamatyti, ar mokytojai savo planuose naudoja standartus. Žalia spalva rodo, kad oficialūs kursai yra priskirti standartams. Raudona spalva rodo, kad mokytojas neturi jų planui priskirtų standartų (galbūt nėra plano - reiktų peržiūrėti planus).

Teisės

Tai yra teisės peržiūrėti / įvesti pažymius pažymių knygelėje. Teisės yra susietos su „oficialiais kursais“. Jei mokytojas sukuria oficialų kursą, jie gali rašyti pažymius. Administratoriui nereikia nustatyti šių teisių kitur.

Yra du teisių režimai:
a) neribotas režimas
b) ribotas režimas

a) Neribotas režimas užduotas pagal nutylėjimą.

Mokytojams kuriant kursus metų pradžioje, jie taip pat pasirenka mokinius, kuriuos jie moko. Pasirinkus kursą, pažymių knygelėje pasirodys šie moksleiviai. Mokytojas galės jiems rašyti pažymius.

Tačiau gali būti situacijų, kuomet mokytojas turi įvesti pažymius ir kitiems moksleiviams, pavyzdžiui, jei jis pavaduoja kitą mokytoją.

EduPage leidžia bet kuriam mokytojui įvesti „Išplėstinį“ režimą bet kokiems moksleiviams.

Išplėstinis režimas pasirodo, spustelėjus „Pažymiai“ viršutiniame meniu ir pasirinkus „Kursas“.
Išplėstinis režimas, skirtas įvesti / peržiūrėti pažymius

Tokie pažymiai bus pateikti Administratoriaus Ataskaitoje kaip „Pažymiai be kursų“.

b) Ribotas režimas

Spustelėkite piktogramą „Teisės“ ir pasirinkite „Ribotas režimas“.

Jei mokytojas sukuria oficialų kursą, jis gali įvesti pažymius. Kiti mokytojai negali naudoti „Išplėstinio režimo“. Jei norite suteikti kai kuriems mokytojams teises peržiūrėti ar įvesti pažymius moksleiviams iš kito mokytojo kurso, suteikite jiems papildomas teises dešiniame meniu. Jie galės įvesti pažymius, pasirinkę Išplėstinį režimą.

Administratorius: Kaip nustatyti teises į pažymių knygelėje

Pažymiai

Šioje peržiūroje galite matyti moksleivių pažymių santrauką. Žalia spalva reiškia, kad kiekvienas moksleivis yra gavęs bent vieną pažymį. Raudonas langelis rodo, kad kurse yra ne mažiau kaip vienas moksleivis, neturintis pažymio. Oranžinis langelis rodo, kad pažymys buvo įvestas be kurso.

Nedalyvavimo pažymos/rašteliai

Nedalyvavimo įrašų apžvalga

Šioje ataskaitoje galite matyti, kokių klasių mokytojai priima elektroninius nedalyvavimo raštelius.

Stulpelyje „Nedalyvavimo pažymos iš tėvų“ yra informacija apie tėvų pateiktų nedalyvavimo raštelių skaičių. Stulpelyje „Laukiančios nedalyvavimo pažymos“ rodomas tėvų raštelių, kurie laukia klasės mokytojo patvirtinimo, skaičius. Paskutiniame stulpelyje rodomas mokytojo įvestų nedalyvavimo pažymų skaičius.

Darbai

Darbų peržiūroje administratorius gali matyti priskirtų testų, namų darbų, projektų skaičių. Skaičius rodo, kiek darbų paskyrė mokytojas.

Paruoštukai

Šioje peržiūroje administratorius gali matyti, kiek mokytojas parengė kursui paruoštukų.

Paskyros

Čia administratorius gali matyti, kiek moksleivių turi EduPage paskyrą ir kiek yra moksleivių, kurių tėvai turi EduPage paskyrą.

Langeliai bus žali, jei kiekvienas moksleivis turi bent vieną iš tėvų, turinčių EduPage paskyrą. Reiktų, kad bent vienas iš tėvų turėtų EduPage paskyrą kiekvienam moksleiviui.
Paskutiniame stulpelyje rodomas bendras tėvų, turinčių paskyras, skaičius. Idealiu atveju turėtų būti dvigubai daugiau nei mokinių.

Apžvalga - kursai
Apžvalga - moksleiviai
Apžvalga - planai
Apžvalga - standartai