Kaip įkelti failą į EduPage?

English Slovenčina Deutsch Russian Čeština Lithuania Hebrew

Iš kairiojo meniu pasirinkite „Valdymo centras“, tada „Duomenų saugykla“. Paspauskite „Įkeltų failų sąrašas / Įkelkite failą“ ir suraskite failą vietiniame diske:

Tada paspauskite mygtuką „Įkelti“ ir palaukite, kol failas bus įkeltas. Tai gali užtrukti, priklauso nuo interneto greičio ir failo dydžio:

Įkėlus failą jis atsiras sąraše. Mokytojas gali matyti tik savo failus šiame sąraše. Administratorius gali matyti visus visų mokytojų failus.

Pastaba:
- įsitikinkite, kad turite autorių teises įkeltai medžiagai. Jūs negalite įkelti failų ir medžiagų, kurioms neturite teisių disponuoti.
- neįkelkite įžeidžiančių, diskriminuojančių ar kitokių įstatymais draudžiamų medžiagų.
- aSc turi teisę ištrinti bet kokį failą, apie kurį bus pranešta kaip neteisėtą ar netinkamą.

Taip pat žiūrėkite:
Kaip į tekstą įtraukti nuorodą į įkeltą failą?