Naujienos tinklalapyje

English Slovenčina Deutsch Russian Čeština Lithuania

Naujienos - trumpa įžanga

Naujienas gali pridėti administratorius arba mokytojas, kuriam suteikta teisė modifikuoti šį modulį.
Lengviausias būdas pridėti naujieną yra paspausti mygtuką „Pradėti“, esantį viršutiniame dešiniajame „EduPage“ kampe.
„Populiariausi veiksmai“ ieškokite skyriaus „Viešas puslapis“. Pasirinkite „Pridėti naujieną“.

Atidaromas naujienų redaktorius. Jau paskelbtas naujienas galite rasti kairėje ekrano dalyje, skiltyje „Paskelbtos naujienos“. Jei paskelbtą naujieną reikia modifikuoti, tiesiog spustelėkite ją.

Norėdami pridėti naujieną, spustelėkite geltoną mygtuką „Pridėti naujieną“.

Naujiena gali turėti paveikslėlį pavadinime:

Pavadinimo paveiksliuką galima pasirinkti arba pakeisti konkrečios naujienos nustatymuose. Pavadinimo paveikslėlis turėtų būti kvadrato formos, kitaip sistema jį apkarpys.

Kituose naujienų nustatymuose galite nustatyti:
a) naujienų įdėjimas į kalendorių
b) nuotraukų įdėjimas iš naujienų į mokyklos nuotraukų galeriją
c) jei naujiena yra apie laimėjimą ar pasiekimą mokykloje, galite įvesti naujienų elementą į laimėjimus / apdovanojimus
d) naujieną galima įtraukti į pagrindinio puslapio slankiklį.