Ako zadať pokračovanie žiaka z MŠ do ZŠ?

Ak má škola na jednej EduPage stránke MŠ, aj ZŠ a žiak pokračuje z MŠ do ZŠ, tak nemôžete spraviť prechod triedy MŠ do nového šk.roka!
Ale je potrebné zadať žiaka do nového šk. roka znova do databázy, kvôli tomu, že chodí do iného typu školy a je potrebné mu zadať začiatok štúdia, ako aj dátum zahájenia vzdelávania, predchádzajúcu školu,...
Nie je však potrebné odznova do systému zadávať údaje, ale je možné údaje žiaka duplikovať.
Administrátor si v Agende Online označí so zoznamu žiaka žiaka z MŠ a zvolíte "Nástroje - hromadné operace - duplikovat žáka do následujícího školního roku":

údaje z karty žiaka sa prekopíruju do budúceho šk. roku a tam žiaka môžete prideliť do triedy a nastaviť mu požadované vlastnosti.