Ako posunúť nerozhodnuté odvolania zriaďovateľovi?

Odvolania, ktoré škola nemohla kladne vybaviť, napríklad preto lebo už nemá voľnú kapacitu na prijatie ďalších uchádzačov, môže škola posunúť na preskúmanie zriaďovateľovi spolu s elektronickou prihláškou, rozhodnutím a odvolaním.

V module "Prijímačky" v hornom menu vyberte časť "Vyhodnotenie-Rozhodnutia". Pri uchádzačoch, ktorí neboli prijatí a podali odvolanie, vidíte vo výsledku "Neprijatý" s ikonou palca a váh. Kliknutím na váhy môžete odvolanie uchádzača posunúť zriaďovateľovi.

Stav výsledku uchádzača sa zmení z "Neprijatý" na "Neprijatý - posunuté zriaďovateľovi".

Váš zriaďovateľ vo svojom aScOrbit uvidí, že ste mu posunuli uchádzača na preskúmanie rozhodnutia. Vidí jeho prihlášku, odvolanie a rozhodnutie. Nemusíme ich tlačiť a posielať poštou.

Zriaďovateľ môže v aScOrbit vygenerovať rozhodnutie o odvolaní pre uchádzačov, ktorých ste mu posunuli. Rozhodnutie zriaďovateľa uvidíte v stĺpci "Rozhodnutie po odvolaní", uchádzač ho uvidí vo svojom EduPage.

Spracovanie odvolaní a oznámení o nástupe