Ako pošlem informáciu o výsledku prijímacieho konania uchádzačovi ešte raz?

Uchádzačov môžete o výsledku prijímacieho konania informovať. Rozhodnutie si nájdu vo svojom EduPage alebo ak nemajú EduPage konto, môžu kliknúť na odkaz v správe a výsledok uvidia a môžu si stiahnuť rozhodnutie.

Ako informovať rodiča o prijatí/neprijatí na školu?

V časti "Vyhodnotenie-Rozhodnutia" škola v stĺpci "Dátum informovania" vidí, kedy bola uchádzačovi odoslaná informácia o výsledku. V stĺpci "Videl rozhodnutie" má škola prehľad o tom, či si už uchádzač informáciu o rozhodnutí pozrel. Buď cez svoj EduPage alebo cez odkaz v správe.
Ak už prešlo dlhšie obdobie a uchádzač si informáciu o výsledku prijímacieho konania stále nepozrel, alebo si správu pozrel, ale nedal Vám vedieť, či nastúpi, môžete ho informovať znovu.
V module "Prijímačky" v časti "Vyhodnotenie-Rozhodnutia" vyberte uchádzačov, ktorých chcete informovať znovu. Potom kliknite na "Informovať žiaka / zákonného zástupcu".

Systém odošle vybraným uchádzačom správu ešte raz. V prehľade budete vidieť, keď si uchádzač správu prečíta.