Ako opraviť nesprávne zadané údaje v prihláške od rodiča

Prihlášky podané na webstránke školy cez modul "Elektronická prihláška" môžete upravovať. Napríklad ak sa rodič pomýlil v mailovej adrese, alebo urobil preklep,...

V období, kedy môžu rodičia podávať prihlášky na vašu školu, môžu svoju podanú prihlášku kedykoľvek opraviť sami.

Prihláška na ZŠ - ako môže rodič vytlačiť alebo zmeniť odoslanú prihlášku

Po skončení obdobia, kedy mohli rodičia podávať prihlášky, deaktivujte elektronickú prihlášku na webstránke školy. Ďalšie prihlášky už uchádzači nebudú môcť podať.

Ako deaktivujem elektronickú prihlášku po skončení zápisu prváčikov?

Škola potom akceptuje platné podané prihlášky na ďalšie spracovanie a tie môže upravovať v module "Prijímačky".

Ako akceptujem podané prihlášky na ďalšie spracovanie?

V module "Prijímačky" v hornom menu vyberte časť "Prihlásení k nám" alebo "Poradie". V stĺpci "Prihláška" pri konkrétnom úchádzačovi kliknite na "Pozrieť/meniť".

Je možné meniť všetky údaje v prihláške. V mene, priezvisku a rodnom čísle uchádzača možno robiť iba malé zmeny, napríklad doplnenie diakritiky. (Meno a priezvisko zákonného zástupcu môžete meniť).

Ak potrebujete urobiť výrazné zmeny v mene, priezvisku alebo rodnom čísle uchádzača, je potrebné podať novú elektronickú prihlášku.

Ako zadať do EduPage papierovú prihlášku/žiadosť za uchádzača