Ako poslať rovnakú správu s trochu pozmenenými údajmi inej skupine uchádzačov

V module "Prijímačky" v sekcii "Správy-Komunikácia" môžete uchádzačom a ich zákonným zástupcom posielať správy.
Ak potrebujete v posielanej správe zmeniť len meno, priezvisko alebo kód testu, využite funkciu "vložiť pole":

Ako poslať uchádzačom hromadnú správu, ale personalizovanú

Ak potrebujete poslať uchádzačom rovnakú správu, iba s trochu pozmenenými údajmi, ale nie je možné využiť funkciu "vložiť pole", nemusíte zakaždým písať novú správu. Môžete skopírovať podobnú správu a iba upraviť údaje. Správa sa zobrazí v rovnakom stĺpci, ako pôvodná správa. Nebude Vám vznikať veľa stĺpcov odoslaných správ.

V module "Prijímačky" v hornom menu vyberte možnosť "Správy-Komunikácia".
Zaškrtnite žiaka, ktorému chcete poslať správu.
V zozname odoslaných správ vyberte správu, ktorú chcete skopírovať a upraviť. Kliknite na ikonu šípky "Opätovne poslať správu".

Upravte text správy ako potrebujete. V prípade na obrázku škola potrebuje zmeniť informáciu o tom, ktoré vysvedčania má uchádzač doložiť.

Keď máte text upravený, kliknite "Pokračovať".

V náhľade si odosielanú správu môžete skontrolovať. Kliknite "Poslať".

Odoslaná správa nevytvorí nový stĺpec. Zobrazí sa v stĺpci pôvodnej správy.

Kliknutím na obálku pri danom uchádzačovi si môžete kedykoľvek zobraziť správu odoslanú tomuto uchádzačovi.