Kaip įvesti nuotolinio mokymo tvarkaraštį

English Slovenčina Deutsch Russian Čeština Lithuania

„Nuotolinį mokymą“ rekomenduojame įrašyti į tų klasių, kurios perėjo prie nuotolinio mokymosi, žurnalus. „EduPage“ vis tiek leis jums įvesti dėstomas temas ir mokinių lankomumą, tačiau tuo pačiu metu sistema žinos, kad mokiniai fiziškai yra namuose.

Kaip įvesti nurodyto laikotarpio tvarkaraštį
Jei klasė mokosi pagal ankstesnį tvarkaraštį , papildomų koregavimų atlikti nereikia.

Jei tvarkaraštis pasikeitė:

1 variantas (rekomenduojama):
Sukurkite ir paskelbkite naują klasės / klasių nuotolinio mokymo laikotarpio tvarkaraštį. Jei pabaigos data dar nėra žinoma, įveskite bet kurią datą. Laikino tvarkaraščio galiojimo datą galima pakeisti bet kuriuo metu. Pasibaigus jo galiojimui, vėl galios ankstesnis tvarkaraštis.

2 variantas:
Ištrinkite reikiamos klasės tvarkaraštį ir paskelbkite tvarkaraštį be pamokų tai klasei. Vėliau mokytojai, atsižvelgdami į esamą situaciją, turės rankiniu būdu įvesti savo pamokas į klasių žurnalą.

Taip pat žiūrėkite:

Kaip įrašyti nuotolinį mokymą į klasės žurnalą
Mokytojas: kaip pradėti internetinę pamoką per „EduPage“?