Vertinimo tipas "Taškai"

English Slovenčina Deutsch Russian Čeština Lithuania Hebrew Thai

Šiame vertinime, sudarydamas užduotį, mokytojas įveda maksimalų taškų, kuriuos mokiniai gali surinkti, skaičių. Didžiausias taškų skaičius taip pat laikomas užduoties (testo) svoriu. Tai yra, 25 taškų (ar balų) testas turi dvigubai mažesnį svorį nei 50 taškų testas.

Mokytojas taškų skaičių įveda į užduočių priskyrimo stulpelį.

Mokiniai mato surinktų taškų skaičiaus ir maksimalaus galimo taškų skaičiaus santykį.

Galutinis įvertinimas apskaičiuojamas pagal surinktų taškų ir maksimaliai galimo taškų skaičiaus santykį.

Kaip apskaičiuoti pažymį sertifikatui ar pažymėjimui

Vertinimo tipo „Taškai“ pranašumai:
a) Vertinimas taškais suteikia detalesnę informaciją. Jei, pavyzdžiui, testas turi 100 taškų, tada jei vienas mokinys surinks 74, o kitas - 50 taškų, abu bus įvertinti pažymiu 3. Šie mokiniai buvo įvertinti tuo pačiu pažymiu, tačiau jų žinios nėra vienodos. Įvertinimas taškais parodo išsamesnius jų rezultatus. Tai gali padėti mokytojui priimti teisingą sprendimą dėl galutinio pažymio.

b) Vertinimą taškais galima lengvai derinti su papildomais taškais. Tiesiog sukurkite užduotį su maksimaliu taškų skaičiumi, lygiu 0. Visi taškai, kuriuos moksleiviai gaus, bus papildomi taškai. Taip pat galima gauti 28 taškus, nors testas turi viso 25, jei mokinys atsakė į papildomus klausimus.

c) Mokiniams nesunku apskaičiuoti, kiek taškų reikia surinkti, jei jie iš anksto žino reikiamą taškų skaičių galutiniam pažymiui.

„EduPage“ taip pat siūlo vertinimą pagal taškus su informaciniu pažymiu. Šis vertinimas veikia taip pat, kaip ir vertinimas taškais, tačiau jis rodo informacinį pažymį. Vidurkis apskaičiuojamas iš taškų, o ne pažymių.

Jei norite, kad visų testų vertinimas būtų vienodas, nesvarbu, kiek bus taškų, pasirinkite
Vertinimo tipas "Procentai, skaičiuojami iš surinktų taškų"

Kitos vertinimo galimybės:
Vertinimo tipas "Pažymiai"
Vertinimo tipas "Įvertinimas skaičiuojamas pagal taškus / procentus"
Vertinimo tipas "Taškai su informaciniu pažymiu"
Vertinimo tipas "Procentai"
Vertinimo tipas "Procentai, skaičiuojami iš surinktų taškų"
Vertinimo rūšis "Procentai, skaičiuojami pagal taškus ir su informaciniu pažymiu"