Zmiana danych kontaktowych.

English Slovenčina Polish Čeština Lithuania Hebrew

Po zalogowaniu się jako administrator należy kliknąć Modyfikuj w lewym panelu, a następnie wybrać Informacje o szkole i kliknąć: Edytuj informacje kontaktowe.

W nowo otwartym oknie można uzupełnić wszystkie informacje dotyczące szkoły, takie jak jej nazwa, adres, numer telefonu itp. Istnieje możliwość dodania własnego pola (np. numer konta bankowego), klikając przycisk Dodaj pole.

Administrator ma możliwość utworzenia bardziej rozbudowanej strony kontaktowej. Może dodać mapę oraz formularz kontaktowy, za pomocą którego możliwe jest przesłanie wiadomości do pracowników szkoły.

Aby zmienić układ strony kontaktowej, należy kliknąć Modyfikuj → Informacje o szkole, a następnie Zmień układ strony Kontakt.

Wyświetlona zostanie lista dostępnych układów strony kontaktowej. Do wyboru są pozycje: Tekst, Kontakt, Mapa, Napisz do nas.

Każdy z widżetów strony kontaktowej może być indywidualnie modyfikowany (podobnie jak każdy inny widżet na stronie) poprzez kliknięcie w ikonę edycji w prawym górnym rogu.
Aby zamieścić na mapie lokalizację szkoły, należy przejść do edycji widżetu, klikając w panelu po prawej stronie:

Następne po wybraniu odpowiedniej lokalizacji na mapie wystarczy kliknąć Ustaw lokalizację szkoły, a następnie Zapisz.

Ostateczna wersja strony kontaktowej może zatem wyglądać np. tak: