Pažymių knygelė - apžvalga

English Slovenčina Polish Russian Čeština Lithuania Hebrew Thai

Mokytojai gali įrašyti pažymius per tinklalapį arba per mobiliąją programėlę.

Kaip įvesti pažymius?

Pažymiai gali būti rūšiuojami:
Kaip rūšiuoti pažymius pažymių knygelėje - užduočių sukūrimas pažymių knygelėje

Be pažymių, mokytojai gali naudoti taškus arba procentus. Šie vertinimo tipai gali būti derinami.

Kokios yra moksleivių įvertinimo „EduPage“ galimybės?
Mokytojai gali pasirinkti automatinį procentų / taškų vertimą į pažymius.
How to define the evaluation scale

Pažymiams gali būti priskiriamas skirtingas svoris, pagal kurį bus skaičiuojami pažymių vidurkiai. Akivaizdu, kad baigiamasis temos kontrolinis turi didesnį svorį nei paprastas namų darbas.

Pažymiai su skirtingu svoriu. Kaip apskaičiuojamas vidurkis?

Specialių tipų įvertinimo variantai konkrečiose situacijose:

Kaip parašyti pažymį mokiniui, kuris nedalyvavo kontroliniame ar teste?

Prie suteiktų pažymių galima pridėti papildomos informacijos - klasės vidurkį, pažymio datą arba komentarą.

Kaip prie pažymio pridėti komentarą?

Kaip pamatyti / paslėpti informaciją apie pažymius: komentarus, pasirašytus pažymius, pažymų datą ar vidurkį?

Pažymių knygelėje mokytojas gali įvesti kitas pedagogines priemones - pagyrimą ar pastabą.

Kaip įvesti pedagogines priemones: pagirimą, papeikimą...

Remdamasis mokinio pasiektais rezultatais, mokytojas parašo mokiniui galutinį pažymį. Galutinis įvertinimas gali būti apskaičiuojamas automatiškai, remiantis vidurkiu ir mokytojo nurodytais kriterijais. Net tada mokytojui vis tiek leidžiama koreguoti pažymį.

Kaip apskaičiuoti pažymį sertifikatui ar pažymėjimui

Mokiniai ir tėvai apie pažymius ir rezultatus sužino iš karto, naudodamiesi mobiliąja programėle arba prisijungę prie EduPage internetu.

Tėvai / moksleiviai: kaip pasirašyti naujai gautus pažymius

Pastaba: Norint pasirašyti pažymius, tėvams reikalinga tėvų paskyra. Tėvų paskyra skiriasi nuo mokinių paskyros. Tėvai gali pasirašyti pažymius, įvesti raštelius apie neatvykimą į pamokas ir tiesiogiai bendrauti su mokytojais, be mokinio įsitraukimo.

Mokytojas - tėvų paskyros

Video instrukcijos:
Učiteľ - zadávanie známok cez IŽK
Učiteľ - rozšírené hodnotenie – kompetencie
Učiteľ - rodičovské kontá
Ospravedlnenky - učiteľ
Ospravedlnenky - rodič
Ospravedlnenky - rodič v mobilnej aplikácii