EduPage - Online návod

flag EduPage - Komunikácia

Tlač diplomov
Tento článok je preložený: gb.gif sk.gif pl.gif

EduPage umožňuje učiteľom tlačiť rôzne typy diplomov priamo z web stránky školy. Stačí, ak sa prihlásite na Vašu EduPagu stránku s menom a heslom, ktoré používate na prístup do žiackej knižky alebo digitálnej knižnice.

Diplomy sa nachádzajú v ľavom menu v sekcii Vyučovanie - Diplomy:

1. Vyberte si z ponuky predpripravených dizajnov. Stačí, ak kliknete na diplom, ktorý sa Vám páči.

Používatelia aSc Agendy majú k dispozícii základné typy šablón, používatelia EduPage Pro majú k dipozícii rozšírené typy šablón.

2. Po zvolení dizajnu môžete zadať údaje o žiakovi a ocenení. Môžete naraz zadať aj viac žiakov, prípadne môžete údaje o žiakoch predvyplniť z databázy školy.

Ak tlačíte pre viac žiakov naraz, údaje o ocenení, podpisy a pod. stačí zadať iba raz, použijú sa rovnaké pre všetkých vybraných žiakov.

Políčka, ktoré nevyplníte, sa nevytlačia. Napríklad diplomy obsahujú miesto pre dva podpisy, ak niektorý z nich nevyplníte, nevytlači sa nič z daného políčka.

3. Stlačte tlačidlo "Vytlačiť".

Poznámky
- dizajn môžete zmeniť za iný, vyplnené údaje sa zachovajú.
- systém umožňuje aj editáciu dizajnu, posúvanie políčok, pridávanie obrázkov a pod. Zmenený dizajn môžete uložiť a použiť hocikedy neskôr.
- ak Vaša škola nemá ešte vytvorenú EduPage stránku, napíšte nám na info@asc.sk, pomožeme Vám s jej vytvorením

Tento článok bol videný 23463 krát.20045 / 23463