EduPage - Online návod

flag EduPage - Prvé kroky

Ako používať modul Zmluvy, faktúry?
Tento článok je preložený: gb.gif sk.gif

1. Prihláste sa na Vašu EduPage stránku a v časti Úprava - Moduly a navigácia - Zoznam všetkých modulov aktivujte modul "Zmluvy, faktúry":

2. Následne môžete pridávať všetky dokumenty, ktoré chcete zverejniť pomocou tlačidla "Nový záznam".

3. Následne môžete vyplniť základné údaje o dokumente.
Škola po novom nemusí zverejňovať preskenované dokumenty, ale stačí ak si vyplní všetky potrebné údaje. Samozrejme ak škola chce, môže si pridať aj pdf súbor.

Cez tlačidlo Nástroje môžete importovať údaje z excelu, vymazať záznamy a tlačiť potvrdenie o zverejnení zmlúv, faktúr alebo objednávok.

Ak máte údaje o faktúrach, zmluvách alebo objednávkach zapísané v Exceli stačí vložiť dáta zo schránky - (skopírujte sem dáta z Excelu pomocou CTRL+C a CTRL+V). Dáta musia obsahovať predpísanú hlavičku ktorú nájdete v časti pomoc v Importe údajov.

5.  Návštevníci Vašej stránky si budú môcť kedykoľvek nahrané dokumenty prezrieť v časti Zmluvy/Faktúry:

Tip 1: Zmluvy môžete nahrávať aj hromadne: stačí ak ich zbalíte do jedného zip súboru a tento nahráte. Program následne vytvorí pre každý dokument obsiahnutý v zip súbore jednu položku, názov sa berie z názvu súboru.

Tip 2: Učiteľom/administratívnym pracovníkom je možné pridať právo na vkladanie (upload) zmlúv:
Toto právo je možné nastaviť buď v aScAgende:

Alebo aj priamo administrátorom www stránky: